Luxusní reedice alba Arrival potvrzena!

Autor: Michal <(at)>, Téma: Novinky, Zdroj: www.abbasite.com, Vydáno dne: 16. 06. 2006

Klasické album z roku 1976 vyjde na podzim v dvoudiskové CD + DVD verzi s unikátními televizními vystoupeními skupiny a naváže tak na podobně zpracovanou reedici alba Waterloo z roku 2004 (kterou pravděpodobně obsahem ještě překoná!!).

Předběžný termín vydání této „Luxusní edice“ je říjen 2006. Album původně vyšlo v říjnu 1976 a je jednou z nejúspěšnějších desek skupiny. Zajistilo ABBĚ první místo v LP žebříčcích nejméně deseti zemí a mnohde se stalo nejprodávanějším albem roku 1977.
 
Plánovaná reedice, která je současně oslavou 30. výročí vydání původního LP, bude obsahovat dva disky. Na prvním se objeví vlastní album Arrival rozšířené o příslušné bonusy. Druhý disk představí klasická vystoupení ABBY z televizních archívů, z nichž některá od jejich prvního odvysílání prakticky téměř nikdo neviděl. Všechen materiál bonusového DVD bude v tomto formátu vydán vůbec poprvé.
 
Plánování obsahu DVD je téměř u konce a v současné chvíli je známo, že hlavním lákadlem bude výborný televizní speciál ABBA-Dabba-Dooo!! z roku 1976, který obsahuje rozhovory se členy skupiny a rovněž osm z deseti písní z alba Arrival ve vizuální podobě. Všechny písně budou nově synchronizovány s nejnovějšími remasterovanými verzemi zvukových stop. To se netýká živých verzí Why Did It Have To Be Me a Dum Dum Diddle a původního mixu When I Kissed The Teacher (odlišného od albové verze), které se objeví v původně odvysílané podobě. Konečný obsah DVD bude oznámen do konce června.
 
CD:
When I Kissed The Teacher / Dancing Queen / My Love, My Life / Dum Dum Diddle / Knowing Me, Knowing You / Money, Money, Money / That’s Me / Why Did It Have To Be Me / Tiger / Arrival / Bonusy: Fernando / Happy Hawaii / Fernando (Spanish) / La Reina Del Baile / Conociédome, Conociédote / Fernando (Swedish – sólová verze z alba Frida Ensam)
 
DVD:
ABBA-Dabba-Dooo!! – zbytek bude oznámen co nevidět :-)