Frida s Björnem na premiéře ABBAWORLDu

Autor: Michal <(at)>, Téma: O čem se píše..., Zdroj: www.icethesite.com, Vydáno dne: 27. 01. 2010

Včera večer v londýnském veletržním areálu Earl's Court Anni-Frid Lyngstad a Björn Ulvaeus oficiálně zahájili multimediální výstavu ABBAWORLD.

Oba členové skupiny ABBA poděkovali organizátorům za jejich dlouholetou práci. Frida prozradila, že během odpoledne se s Björnem vydali na prohlídku výstavy a výborně se bavili. Byla obzvlášť nadšená z interaktivních prvků a řekla, že se s Björnem aktivně zapojili a zjistili, že "nejsme tak dobří jako kdysi, ale ani špatní."

Generální ředitel Universal Music International Lucian Grainge představil dvojici s poklonou profesionalismu skupiny ABBA. Také promluvil o tom, jak dobře se s nimi spolupracuje. Potom odhalil trofej na oslavu 375 miliónů prodaných nosičů. "Další už ne!", zavtipkoval Björn.

Z Magnuse Danielssona, ředitele společnosti Touring Exhibitions, vyzařovala úleva nad tím, že se ABBAWORLD konečně otevírá a poděkoval bývalým členům skupiny ABBA za jejich účast na projektu. Také připomenul, že bylo potěšení spolupracovat s kanceláří Görel Hanser a Mono Music.