The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Reklama

abba world revival

Soundman.cz - ozvučení, nahrávání, poradenství, akustická měření

Novinky

09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.

30.11.2014: Nové album BAO v roce 2015

Jsou to už dva roky, co vyšlo poslední CD skupiny Benny Anderssons Orkester, Tomten Har Åkt Hem. Nyní Benny potvrdil, že příští rok na jaře se BAO vrátí do nahrávacího studia. Vzhledem k značnému pracovnímu vytížení však skupina s největší pravděpodobností neuskuteční tradiční letní turné.
• archív novinek •

Galerie

ABBA - raritky z koncertu - 2
.
zobrazení: 2236
známka: 2.40

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

V dubnu vyjde kniha o Anni-Fridě Lyngstad

Vydáno dne 03. 02. 2006 (2072 přečtení)
V letošním dubnu by v evropě měla vyjít kniha o Anni-Fridě Lyngstad autorů Jean-Marie Potieze a Philippa Elana


Obal knihy "Frida"V dubnu letošního roku by se, podle nepotvrzených informací, měla na evropský trh dostat nová kniha o Anni-Frid Lyngstad. Prozatím bude dostupná pouze ve dvou jazykových verzích a sice v němčině a samozřejmě v angličtimě. Její autoři, pánové Jean-Marie Potiez a Philippe Elan prozatím nechtějí o náplni knihy předem příliš mnoho prozrazovat. Zákulisní informace hovoří o tom, že na 160ti stranách publikace bude více než 200 fotografií mimo jiné i z fanouškovských archivů. Podle samotných autorů textový doprovod skýtá mnohá překvapení, nicméně konkrétní fakta si budeme moci přečíst až ve knize samotné.

Jean-Marie Potiez je spisovatel na veřejnosti známý zejména svojí knihou "ABBA The Book", která by se s trochon nadsázky dala nazvat "biblí" všech fanoušků Frídy a skupiny ABBA. Zda se nová kniha objeví na pultech českých nebo potažmo slovenských knihkupectví zatím není známo, o české jazykové mutaci nemluvě.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5

| Autor: Jan Šafařík | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.