The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Reklama

abba world revival

Soundman.cz - ozvučení, nahrávání, poradenství, akustická měření

Novinky

09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.

30.11.2014: Nové album BAO v roce 2015

Jsou to už dva roky, co vyšlo poslední CD skupiny Benny Anderssons Orkester, Tomten Har Åkt Hem. Nyní Benny potvrdil, že příští rok na jaře se BAO vrátí do nahrávacího studia. Vzhledem k značnému pracovnímu vytížení však skupina s největší pravděpodobností neuskuteční tradiční letní turné.
• archív novinek •

Galerie

. - 25
.
zobrazení: 2345
známka: 3.50

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

ABBA - Greatest Hits znovu na CD!

Vydáno dne 16. 02. 2006 (2582 přečtení)
30. výročí tohoto klasického alba, které vzalo v roce 1976 světové žebříčky útokem, je příležitostí k jeho reedici...

24. dubna 2006 vyjde po letech opět album Greatest Hits - album, které jako první v řadě dosáhlo v Británii na první příčku, jedna z nejúspěšnějších desek skupiny v její historii. CD verze bude replikou původního LP s rozkládacím obalem, který ponese surrealistickou malůvku z  prvního vydání alba u Polaru v roce 1975 (tedy ne klasické "lavičkové" foto, které bylo použito např. u americké verze). Pořadí skladeb odpovídá původní desce z roku 1975, která byla znovu vydána o rok později s přidanou písní Fernando. Půjde o limitovanou edici a CD pravděpodobně nebude vydáno celosvětově. (katalogové číslo 987 715-6)

Fernando / SOS / He Is Your Brother / Ring Ring / Hasta Mañana / Nina, Pretty Ballerina / Honey, Honey / So Long / I Do, I Do, I Do, I Do, I Do / People Need Love / Bang-A-Boomerang / Another Town, Another Train / Mamma Mia / Dance (While The Music Still Goes On) / Waterloo


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.abbasite.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.