The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Reklama

abba world revival

Soundman.cz - ozvučení, nahrávání, poradenství, akustická měření

Novinky

09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.

30.11.2014: Nové album BAO v roce 2015

Jsou to už dva roky, co vyšlo poslední CD skupiny Benny Anderssons Orkester, Tomten Har Åkt Hem. Nyní Benny potvrdil, že příští rok na jaře se BAO vrátí do nahrávacího studia. Vzhledem k značnému pracovnímu vytížení však skupina s největší pravděpodobností neuskuteční tradiční letní turné.
• archív novinek •

Galerie

.. - 6
..
zobrazení: 2694
známka: 2.33

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Mamma Mia! How can I resist you?

Vydáno dne 14. 05. 2006 (1802 přečtení)
To je název nové knihy o skupině ABBA, která by se měla objevit na trhu v listopadu v Británii (vydavatel Orion) a Austrálii (vydavatel Allen & Unwin).

Kniha má  264 stran a kolem 300 barevných fotografií a na záložce se dočteme, že je „oficiálním příběhem skupiny ABBA a muzikálu Mamma Mia! Jde o neuvěřitelný příběh dvou fenoménů – skupiny, která převrátila v sedmdesátých letech svět popu vzhůru nohama, a rekordy lámajícího muzikálu postaveného na jejich písních, který vidělo přes 20 miliónů lidí v 85 městech světa.“

Vzpomínky a vtipy členů skupiny, společně s komentáři a postřehy zpěváků z Mamma Mia! a fotografiemi z jejich archívů, dává čtenářům nahlédnout do historie skupiny a muzikálu. Jde o kompletní, fascinující příběh fenoménu jménem ABBA.

ABBA je druhou nejlépe prodávanou skupinou v historii. Alba ABBA Gold se od jeho vydání v roce 1992 prodalo kolem 26 miliónů kopií.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.abbamail.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.