The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Reklama

abba world revival

Soundman.cz - ozvučení, nahrávání, poradenství, akustická měření

Novinky

09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.

30.11.2014: Nové album BAO v roce 2015

Jsou to už dva roky, co vyšlo poslední CD skupiny Benny Anderssons Orkester, Tomten Har Åkt Hem. Nyní Benny potvrdil, že příští rok na jaře se BAO vrátí do nahrávacího studia. Vzhledem k značnému pracovnímu vytížení však skupina s největší pravděpodobností neuskuteční tradiční letní turné.
• archív novinek •

Galerie

ABBA World Revival - 15
ABBA World Revival
zobrazení: 9180
známka: 5.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Podzimní koncerty a nové album BAO

Vydáno dne 02. 08. 2007 (1752 přečtení)
Dva koncerty naplánované na letošní podzim potvrzeny!

Jak už jsme vás informovali, Bennyho kapela Benny Anderssons Orkester sice letos nevyjede na tradiční letní turné, ale přesto jejich příznivci budou mít šanci vidět je živě. První příležitost je příští úterý na festivalu Allsång på Skansen, kde premiérově zazní dvě písně z nového alba - "Bönde Söker Fru" a "Fait Accompli". Autory jsou Benny a Björn a zazpívá je Tommy Körberg. Nové CD BAO by podle vyjádření Mono Music mělo vyjít na podzim. Autorem hudby je Benny, texty obstarali Björn a Kristina Lugn.

Další dva koncerty se uskuteční 26.10. v stockholmské aréně Globen a 2.11. v göteborgské hale Scandinavium od 19:00. Na obou koncertech zazpívají Helen Sjöholm a Tommy Körberg. Lístky jdou do prodeje v pondělí 6. srpna v devět hodin ráno. Lze je objednat například přes server ticnet.se ve dvou cenových variacích - za 475 nebo 370 SEK.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.icethesite.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.