The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Reklama

abba world revival

Soundman.cz - ozvučení, nahrávání, poradenství, akustická měření

Novinky

09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.

30.11.2014: Nové album BAO v roce 2015

Jsou to už dva roky, co vyšlo poslední CD skupiny Benny Anderssons Orkester, Tomten Har Åkt Hem. Nyní Benny potvrdil, že příští rok na jaře se BAO vrátí do nahrávacího studia. Vzhledem k značnému pracovnímu vytížení však skupina s největší pravděpodobností neuskuteční tradiční letní turné.
• archív novinek •

Galerie

. - 9
.
zobrazení: 2383
známka: 3.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

ABBA museum balíčky od Pepy

Vydáno dne 05. 12. 2007 (2513 přečtení)
Občas se stane, že naši redaktoři zaznamenají stejnou událost a napíší podobný článek. Po pichalově balíčkovém článku je tu ještě článek s postřehy od Pepy:
Projekt k otevření ABBA musea ve Stockholmu dnes startuje prodejem velmi zajímavých balíčků...

Dnes 5.12.2007 ve 13,00 hodin odpoledne bude zahájen prodej zajímavých balíčků pro fanoušky skupiny ABBA ,směřujících ke slavnostnímu otevření muzea skupiny, začátkem roku 2009. Autorem projektu jsou manželé Ewa a Ulf  Westmanovi z Německa (jak jinak), kteří  se souhlasem skupiny začali s jeho realizací, přestavbou přístavní haly v docích ve Stockholmu.  Benny, Bjorn, Frída i Agnetha se,  ale údajně na tom nijak podnikatelsky nepodílejí. Takže, má-li někdo zájem o velmi zajímavé, luxusní  "opening pakages" (platinový za 190,- EUR,  zlatý 160,- EUR,  105,- EUR ) navštivte stránky www.abbamuseum.com

 


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

| Autor: Josef | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: abbamuseum.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.