The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Reklama

abba world revival

Soundman.cz - ozvučení, nahrávání, poradenství, akustická měření

Novinky

09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.

30.11.2014: Nové album BAO v roce 2015

Jsou to už dva roky, co vyšlo poslední CD skupiny Benny Anderssons Orkester, Tomten Har Åkt Hem. Nyní Benny potvrdil, že příští rok na jaře se BAO vrátí do nahrávacího studia. Vzhledem k značnému pracovnímu vytížení však skupina s největší pravděpodobností neuskuteční tradiční letní turné.
• archív novinek •

Galerie

ABBA - raritky z koncertu - 1
.
zobrazení: 2158
známka: 2.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

ABBA tentokrát v ČESKÉ televizi..

Vydáno dne 26. 01. 2008 (4211 přečtení)
ABBAmánie. Tak jsme se zase jednou v Čechách dočkali...

Tak nám  Česká televize zase jednou udělá radost. Hlavně těm, kteří ve snaze zachytit nějaké televizní pokoukáníčko se skupinou ABBA, pročesávají programové nabídky zahraničních, hlavně satelitních televizí. Příští pátek 1.února 2008 uvede Česká televize na svém programu ČT 2 ve 21,20 hodin, první část z dvoudílného pořadu ABBA mánie, který je vlastně známé ABBA:  The movie....Víc snad ani netřeba dodávat. snad, že je to anglický originál z roku 1977 s českými titulky.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5

| Autor: Josef | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: program ČT
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.