The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Reklama

abba world revival

Soundman.cz - ozvučení, nahrávání, poradenství, akustická měření

Novinky

09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.

30.11.2014: Nové album BAO v roce 2015

Jsou to už dva roky, co vyšlo poslední CD skupiny Benny Anderssons Orkester, Tomten Har Åkt Hem. Nyní Benny potvrdil, že příští rok na jaře se BAO vrátí do nahrávacího studia. Vzhledem k značnému pracovnímu vytížení však skupina s největší pravděpodobností neuskuteční tradiční letní turné.
• archív novinek •

Galerie

ABBA World Revival - 7
ABBA World Revival
zobrazení: 2495
známka: 5.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

BAO 2009

Vydáno dne 06. 12. 2008 (1949 přečtení)
Benny Anderssons Orkester bude mít v létě příštího roku napilno. Čeká je jak tradiční turné po Švédsku, tak koncert v Londýně.

Na švédské turné vyjíždí kapela společně s Helen Sjöholm a Tommym Körbergem koncem června. Zahraje 26.6. v Helsingborgu, 27.6. v Göteborgu a 28.6. už tradičně ve stockholmském Skansenu. Potom si skupina "odskočí" do Londýna, kde vystoupí v parku Hampstead Heath na koncertě organizovaném Švédskou Ambasádou při příležitosti švédského předsednictví EU (od 1.7.2009). V té době vyjde i kompilace BAO s nejméně čtyřmi písněmi nazpívanými v angličtině. Z Londýna se kapela vrátí do Švédska a bude pokračovat dalšími čtyřmi koncerty 9.7. (Borgholm), 10.7. (Västerås), 11.7. (Leksand) a 12.7. (Mariefred).

Na koncerty švédského turné je možné už lístky zakoupit prostřednictvím portálu Ticnet.se. Na londýnský koncert se vstupenky začnou prodávat někdy začátkem příštího roku.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.icethesite.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.