The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Reklama

abba world revival

Soundman.cz - ozvučení, nahrávání, poradenství, akustická měření

Novinky

09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.

30.11.2014: Nové album BAO v roce 2015

Jsou to už dva roky, co vyšlo poslední CD skupiny Benny Anderssons Orkester, Tomten Har Åkt Hem. Nyní Benny potvrdil, že příští rok na jaře se BAO vrátí do nahrávacího studia. Vzhledem k značnému pracovnímu vytížení však skupina s největší pravděpodobností neuskuteční tradiční letní turné.
• archív novinek •

Galerie

. - 5
.
zobrazení: 2247
známka: 3.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

O čem se píše...

Bjorn by chtel spojit síly s Duffy

Vydáno dne 10. 04. 2009 (1691 přečtení)
Bjorn po experimentech Madony s hudbou ABBA, připustil další spolupráci, tentokrát s Velšankou "Duffy" ......

Vždy, když jedu autem, tak poslouchám její písničku "Mercy". Je fantastická a velmi neobvyklá. Mám rád ten originální zvuk a naprosto nezaměnitelný hlas, prozradil Bjorn Ulvaeus. A dále dodává : Kdyby se mně Duffy zeptala zda-li  by mohla použít některé písně z arzenálu skupiny ABBA - a pokud by je zpracovala podobně jako Madona, - asi bych souhlasil.

Duffy si této lichotky může opravdu považovat. Bjorn Ulvaeus je, jak je známo v otázkách moderní hudby, velmi vybíravý. Sám říká: Nemám rád skupiny, které jsou jako z manufaktury. Ze starších interpretů nedá dopustit na The Beatles, kteří jsou pro něj symbolem dokonalosti. Jejich dnešním ekvivalentem jsou Coltplay.

 


[Akt. známka: 1,33 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5

| Autor: Josef | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: musicserver.cz
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.