The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Reklama

abba world revival

Soundman.cz - ozvučení, nahrávání, poradenství, akustická měření

Novinky

09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.

30.11.2014: Nové album BAO v roce 2015

Jsou to už dva roky, co vyšlo poslední CD skupiny Benny Anderssons Orkester, Tomten Har Åkt Hem. Nyní Benny potvrdil, že příští rok na jaře se BAO vrátí do nahrávacího studia. Vzhledem k značnému pracovnímu vytížení však skupina s největší pravděpodobností neuskuteční tradiční letní turné.
• archív novinek •

Galerie

. - 14
.
zobrazení: 3298
známka: 3.50

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Červen, měsíc BAO

Vydáno dne 09. 06. 2009 (2793 přečtení)
Bennyho skupina Benny Andersson Band, ve Švédsku známá jako Benny Anderssons Orkester, nám na tento měsíc připravila bohatou nadílku novinek.

Jako první vychází právě dnes nový singl Sommaren Du Fick, což není nic jiného než švédskojazyčná verze písně Story Of A Heart. Na singlu se objeví dvě verze - úplná a editovaná.

24. června se pak můžeme těšit na celé album - kompilaci nazvanou podle titulní písně, Story Of A Heart. Seznam skladeb najdete [zde]. Na švédské verzi bude navíc jako bonus právě píseň Sommaren Du Fick. Mezinárodní vydání alba je stanoveno na 6. července.

24. června by měl vyjít i osmdesátistránkový "zpěvník" nazvaný Benny Anderssons Orkester - Notalbum, který bude obsahovat noty pro 14 písní BAO v aranžmá pro klavír, vokál a akordeon. Seznam obsažených skladeb:

Cirkus Finemang / Det är vi ändå / Du frälste mig i sista stund / Du är min man / En dans på rosor / Fait accompli / Födelsedagsvals till Mona / För dig / Midnattsvals / Nu mår jag mycket bättre / Sommaren du fick / Sång från andra våningen / Upp till dig / Vår sista dans


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.icethesite.com, www.bokia.se
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.