The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

.. - 12
..
zobrazení: 2981
známka: 3.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Koncert písní skupiny ABBA v Londýně

Vydáno dne 05. 07. 2009 (11519 přečtení)
BBC Radio 2 ve spolupráci s Bennym Anderssonem a Björnem Ulvaeusem uvede 13. září 2009 v londýnském Hyde Parku koncert na počest skupiny ABBA.

Na koncertě nazvaném "Thank You For The Music... A Celebration Of The Music Of ABBA" vystoupí plejáda hudebních hvězd s exkluzivním živým programem sestávajícím z nejznámějších písní jedné z největších popových skupin všech dob a dalších divadelních a folkových písní Bennyho a Björna ze současnosti.

Benny s Björnem ke koncertu řekli: " Velká Británie nás vždycky vítala s otevřenou náručí a tohle je snad ta největší pocta, jaké se může kterémukoliv skladateli dostat. Koncert věnovaný naší hudbě v londýnském Hyde Parku! Jsme nesmírně potěšeni a doufáme, že se k nám připojí tisíce posluchačů rádia Radio 2."

Lewis Carnie, programový ředitel Radio 2 říká: "Je skvělé, že můžeme tak úzce spolupracovat s Bennym a Björnem - dvěma skladateli, kteří vyprodukovali jedny z nejslavnějších popových písní vůbec. Bude to úžasná událost pro přátele a rodiny."

Vstupenky na koncert stojí 25 liber (při zakoupení sedmi lístků je osmý zdarma) a lze je získat buď telefonicky na čísle 0844 412 4630 nebo přes portál seetickets.com.

Seznam účinkujících a informace o vysílání koncertu budou oznámeny později.


[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 10] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.bbc.co.uk, www.icethesite.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.