The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Reklama

abba world revival

Soundman.cz - ozvučení, nahrávání, poradenství, akustická měření

Novinky

09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.

30.11.2014: Nové album BAO v roce 2015

Jsou to už dva roky, co vyšlo poslední CD skupiny Benny Anderssons Orkester, Tomten Har Åkt Hem. Nyní Benny potvrdil, že příští rok na jaře se BAO vrátí do nahrávacího studia. Vzhledem k značnému pracovnímu vytížení však skupina s největší pravděpodobností neuskuteční tradiční letní turné.
• archív novinek •

Galerie

.. - 10
..
zobrazení: 2347
známka: 3.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

O čem se píše...

Mamma Mia! osmým rokem na Broadwayi

Vydáno dne 17. 10. 2009 (2602 přečtení)
V neděli 18. října oslaví broadwayská verze muzikálu Mamma Mia! osmé výročí.

Muzikál sestavený z písní skupiny ABBA je teď 13. nejdéle hraným představením v historii Broadwaye a překonal už rekordy lámající legendární muzikály jako Fiddler On The Roof (Šumař na střeše); Hello, Dolly!; Annie; My Fair Lady a původní verzi muzikálu Cabaret.

V broadwayském divadle Winter Garden se odehrálo 3000 představení muzikálu Mamma Mia!, během nichž ho shlédlo neuvěřitelných 40 miliónů diváků. Mamma Mia! i nadále zůstává nejprodávanějším muzikálem na Broadwayi.

Původní londýnská inscenace běží na West Endu už více než deset let, odehrálo se zde přes 4000 představení a během svého mezinárodního turné navštívil muzikál 40 měst. Filmová adaptace se stala nejúspěšnějším filmovým muzikálem všech dob a vydělala po celém světě přes 600 miliónů dolarů. Celkově už Mamma Mia! celosvětově vydělala přes 2 miliardy dolarů.

Co na to říct? Snad jen:


[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.icethesite.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.