The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Reklama

abba world revival

Soundman.cz - ozvučení, nahrávání, poradenství, akustická měření

Novinky

09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.

30.11.2014: Nové album BAO v roce 2015

Jsou to už dva roky, co vyšlo poslední CD skupiny Benny Anderssons Orkester, Tomten Har Åkt Hem. Nyní Benny potvrdil, že příští rok na jaře se BAO vrátí do nahrávacího studia. Vzhledem k značnému pracovnímu vytížení však skupina s největší pravděpodobností neuskuteční tradiční letní turné.
• archív novinek •

Galerie

ABBA World Revival - 25
ABBA World Revival
zobrazení: 1809
známka: 5.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Unikátní umělecké dílo na prodej

Vydáno dne 05. 07. 2010 (1984 přečtení)
Birminghamská galerie St. Paul's Gallery nabízí nevšední obraz podepsaný všemi čtyřmi členy skupiny ABBA.

St. Paul's Gallery je přední světový prodejce limitovaných edicí podepsaných obalů alb od nejrůznějších interpretů. Založena byla roku 2002 a od té doby nashromáždila nejrozsáhlejší sbírku licencovaných obalů LP desek na světě. Vystavuje a prodává přes stovku podepsaných výtisků obalů desek takových jmen jako The Beatles, Pink Floyd, Genesis, Yes, 10cc, Jimi Hendrix, David Bowie a dalších. V galerii můžete shlédnout i exkluzivní kolekce jinde neviděných podepsaných fotografií hudebních hvězd jako jsou Madonna, Keith Richards, Mark Knopfler, Nick Mason a jiných.

Galerie se specializuje i na prodej neobvyklých uměleckých děl. Příkladem je jeden z nejnovějších přírůstků - záznam zvukové křivky písně Mamma Mia od skupiny ABBA. Bylo vyrobeno pouhých 50 výtisků, které vlastnoručně podepsali všichni členové skupiny - Anni-Frid Lyngstad, Björn Ulvaeus, Benny Andersson a Agnetha Fältskog. Obraz je vytištěn na kvalitním silném papíře a má rozměry 66x66cm. Prodává se za 1500 Liber, členové mezinárodního ABBA Fan Clubu mají 10% slevu. Zakoupit tento unikát je možné online [zde]. Výtěžek z prodeje je věnován společnosti Nordoff Robbins, která se věnuje muzikoterapii.


[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.abbafanclub.nl, stpaulsgallery.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.