The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Reklama

abba world revival

Soundman.cz - ozvučení, nahrávání, poradenství, akustická měření

Novinky

09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.

30.11.2014: Nové album BAO v roce 2015

Jsou to už dva roky, co vyšlo poslední CD skupiny Benny Anderssons Orkester, Tomten Har Åkt Hem. Nyní Benny potvrdil, že příští rok na jaře se BAO vrátí do nahrávacího studia. Vzhledem k značnému pracovnímu vytížení však skupina s největší pravděpodobností neuskuteční tradiční letní turné.
• archív novinek •

Galerie

. - 26
.
zobrazení: 2309
známka: 2.33

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Nová verze Bright Lights, Dark Shadows

Vydáno dne 05. 08. 2011 (1786 přečtení)
Koncem července vyšla proslulá biografie skupiny ABBA od uznávaného autora C. M. Palma v podobě audio knihy.

Audio knihu vydala 28. července australská společnost Bolinda Publishing (ISBN 9781742679754) a je možné ji objednat přímo na stránkách vydavatelství za necelých 50 australských dolarů. Vypravěčem je Adrian Mulraney.

Kniha je dostupná ve dvou variantách: jako sada 22 CD nebo jako dvoudisková edice obsahující nahrávku v mp3 souborech. Obě verze lze zatím získat pouze přímo od Bolinda Publishing, ale do budoucna by mělo být možné ji objednat i od jiných distributorů (např. Amazon) a ke stažení bude přes iTunes.

Obal audio knihy si můžete prohlédnout zde.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.carlmagnuspalm.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.