The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Reklama

abba world revival

Soundman.cz - ozvučení, nahrávání, poradenství, akustická měření

Novinky

09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.

30.11.2014: Nové album BAO v roce 2015

Jsou to už dva roky, co vyšlo poslední CD skupiny Benny Anderssons Orkester, Tomten Har Åkt Hem. Nyní Benny potvrdil, že příští rok na jaře se BAO vrátí do nahrávacího studia. Vzhledem k značnému pracovnímu vytížení však skupina s největší pravděpodobností neuskuteční tradiční letní turné.
• archív novinek •

Galerie

. - 6
.
zobrazení: 2355
známka: 5.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Raritní nahrávka skupiny ABBA poprvé na CD

Vydáno dne 28. 11. 2011 (3101 přečtení)
Na novém charitativním 2 CD vychází dosud nevydaná nahrávka.

Americká organizace Broadway Cares, která se věnuje šíření povědomí o nemoci AIDS a sbírkám finančních prostředků na boj s chorobou vydává vánoční 2 CD nazvané Carols for a Cure Volume 13. Jedná se o již třináctý díl vánočních písní v podání zpěváků z různých muzikálů hraných na Broadwayi. Na letošním dílu se písní Hark! The Herald Angels Sing podílí i ansámbl muzikálu Mamma Mia! Zajímavější je však fakt, že této skladbě předchází krátký úryvek švédské vánoční písně Nu är det jul igen v podání skupiny ABBA, tak jak ji zazpívali v západoněmecké rozhlasové show Hitparade v roce 1981. Je to vůbec poprvé, co se tato nahrávka oficiálně objevuje na CD. Desku je možné si objednat v e-shopu organizace Broadway Cares. Pozor, na obalu CD není píseň Nu är det jul igen uvedená.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 318 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.carlmagnuspalm.com, www.abba-intermezzo.de, broadwaycare
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.