The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Reklama

abba world revival

Soundman.cz - ozvučení, nahrávání, poradenství, akustická měření

Novinky

09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.

30.11.2014: Nové album BAO v roce 2015

Jsou to už dva roky, co vyšlo poslední CD skupiny Benny Anderssons Orkester, Tomten Har Åkt Hem. Nyní Benny potvrdil, že příští rok na jaře se BAO vrátí do nahrávacího studia. Vzhledem k značnému pracovnímu vytížení však skupina s největší pravděpodobností neuskuteční tradiční letní turné.
• archív novinek •

Galerie

ABBA World Revival - 22
ABBA World Revival
zobrazení: 1741
známka: 5.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Sběratelská verze singlu Voulez-Vous na cestě

Vydáno dne 25. 02. 2012 (1775 přečtení)
V sobotu, 21. dubna 2012, vyjde v rámci Record Store Day zvláštní edice vinylového 12" singlu Voulez-Vous.

Dvanáctipalcový singl (tzn. velikosti klasického LP) na modrém jisktřivém vinylu v kartonovém obalu bude na A-straně obsahovat prodloužený taneční remix písně Voulez-Vous, který se původně objevil pouze jako promosingl v USA a ve Francii. Komerčně bude jako vinyl dostupný vůbec poprvé. (na CD se objevil, tuším, jako bonus na 2CD The Definitive Collection - pozn. red.) Na B-straně najdeme If It Wasn't For The Nights. Singl vyjde pod katalogovým číslem 00602527957302, jde o individuálně číslovanou edici v počtu 5000 kusů a k dostání bude pouze u zúčastněných prodejců - jejich seznam najdete na www.recordstoreday.com a přes oficiální holandský fanklub.

Record Store Day je mezinárodním "svátkem", založeným v USA v roce 2007. Připadá na třetí dubnovou sobotu a oslavuje hudbu, spojuje fanoušky, hudebníky a stovky nezávislých hudebních obchodů po celém světě.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.abbasite.com, abbaomnibus.wordpress.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.