The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Reklama

abba world revival

Soundman.cz - ozvučení, nahrávání, poradenství, akustická měření

Novinky

09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.

30.11.2014: Nové album BAO v roce 2015

Jsou to už dva roky, co vyšlo poslední CD skupiny Benny Anderssons Orkester, Tomten Har Åkt Hem. Nyní Benny potvrdil, že příští rok na jaře se BAO vrátí do nahrávacího studia. Vzhledem k značnému pracovnímu vytížení však skupina s největší pravděpodobností neuskuteční tradiční letní turné.
• archív novinek •

Galerie

. - 3
.
zobrazení: 3916
známka: 2.60

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Agnetha Fältskog po letech znovu zpívá!

Vydáno dne 04. 10. 2012 (4200 přečtení)
Agnetha opět překvapila a vrací se na hudební scénu.

Comeback připravuje s pomocí producenta a skladatele Jörgena Elofssona, který je známý pro svou spolupráci například s Britney Spears nebo s Westlife.

Agnetin mluvčí Staffan Lindé prozradil deníku Aftonbladet, že dvaašedesátiletá hvězda ze skupiny ABBA je nyní v nahrávacím studiu a poprvé po 25-ti letech pracuje na zcela novém materiálu. "Ano, rozhodla se vrátit se do studia."

Není to první comeback, kterým nás Agnetha potěšila. V roce 2004 nečekaně vydala album cover verzí svých oblíbených písní, nazvané My Colouring Book. Nyní však uslyšíme zcela nové písně. Album vyjde u vydavatelství Universal Music.


[Akt. známka: 1,50 / Počet hlasů: 10] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: sverigesradio.se, foto: www.svd.se
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.