The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Reklama

abba world revival

Soundman.cz - ozvučení, nahrávání, poradenství, akustická měření

Novinky

09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.

30.11.2014: Nové album BAO v roce 2015

Jsou to už dva roky, co vyšlo poslední CD skupiny Benny Anderssons Orkester, Tomten Har Åkt Hem. Nyní Benny potvrdil, že příští rok na jaře se BAO vrátí do nahrávacího studia. Vzhledem k značnému pracovnímu vytížení však skupina s největší pravděpodobností neuskuteční tradiční letní turné.
• archív novinek •

Galerie

ABBA World Revival - 24
ABBA World Revival
zobrazení: 1816
známka: 5.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Björn spolupracuje na muzikálu Hjälp Sökes

Vydáno dne 23. 11. 2012 (1675 přečtení)
Texty k novému muzikálu Bennyho Anderssona napíše jeho dlouholetý spolupracovník a kolega ze skupiny ABBA, Björn Ulvaeus.

Stockholmské divadlo Orionteatern, které muzikál Hjälp Sökes uvede, potvrdilo, že autorem všech textů bude Björn Ulvaeus. Ten tak rozšíří tvůrčí tým složený z Bennyho Andessona (hudba), Kristiny Lugn (scénář) a Larse Rudolfssona (režie).

Tisková zpráva zní takto:

"Björn vyjadřoval od počátku zájem o toto představení, takže bylo přirozené, že se zapojil. Jsme velice potěšeni a hrdí, že tito čtyři úžasní umělci spojí své síly, aby oslavili 30. výročí Orionteatern. S Björnovým a Bennyho osvědčeným muzikálovým receptem, poetickým vyprávěním Kristiny Lugn a magickým designem Larse Rudolfssona bude Hjälp Sökes unikátním projektem."


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.icethesite.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.