The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Reklama

abba world revival

Soundman.cz - ozvučení, nahrávání, poradenství, akustická měření

Novinky

09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.

30.11.2014: Nové album BAO v roce 2015

Jsou to už dva roky, co vyšlo poslední CD skupiny Benny Anderssons Orkester, Tomten Har Åkt Hem. Nyní Benny potvrdil, že příští rok na jaře se BAO vrátí do nahrávacího studia. Vzhledem k značnému pracovnímu vytížení však skupina s největší pravděpodobností neuskuteční tradiční letní turné.
• archív novinek •

Galerie

.
.
zobrazení: 3838
známka: 2.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

ABBA The Museum otevřeno

Vydáno dne 11. 05. 2013 (1756 přečtení)
7. května 2013 bylo slavnostně otevřeno nové muzeum skupiny ABBA na stockholmském ostrově Djurgården.

Slavnostního ceremoniálu se zúčastnila celá řada celebrit, mezi nimi především Frida, Benny a Björn. Agnetha bohužel přítomna nebyla, protože v Londýně propagovala své nové album. Z dalších známých jmen se na zahájení objevili například Micke Tretow, Görel Hanser, Ludvig Andersson, Peter a Nanne Grönvallovi, Svenne & Lotta, Owe Sandström, Gunilla Backman a další. Fotogalerii najdete na Ice The Site a oficiální video ze zahájení můžete shlédnout níže.

 


Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.