The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Reklama

abba world revival

Soundman.cz - ozvučení, nahrávání, poradenství, akustická měření

Novinky

09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.

30.11.2014: Nové album BAO v roce 2015

Jsou to už dva roky, co vyšlo poslední CD skupiny Benny Anderssons Orkester, Tomten Har Åkt Hem. Nyní Benny potvrdil, že příští rok na jaře se BAO vrátí do nahrávacího studia. Vzhledem k značnému pracovnímu vytížení však skupina s největší pravděpodobností neuskuteční tradiční letní turné.
• archív novinek •

Galerie

ABBA World Revival - 26
ABBA World Revival
zobrazení: 1711
známka: 5.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Překlady

Så Här Börjar Kärlek

Vydáno dne 15. 08. 2013 (1103 přečtení)
Překlad z alba Som Jag Är (1970) - Agnetha

Tak začíná láska Tady jdeme spolu a před pěti hodinami jsem ani netušil, že existuješ. Bylo to čiré štěstí, že jsme se potkali v davu, a pak jsme tančili a tančili svůj tanec. Moc jsme nemluvili, ale jen se na sebe usmívali, jako bychom často snili o tom, že se znovu setkáme. Nemůžeme se opustit, i když už jsme měli být doma a dávno spát. Ale teď jdeme plni pocitů, které jsme právě zažili. A to je jen začátek. Za pár hodin budu zase v práci a svítání začíná rozsvěcet město. Co řeknou doma, až se vplížím dovnitř, když se celý dům začne probouzet. Nechce se nám loučit s tím pocitem, který zažíváme, protože už se nikdy nevrátí. Trochu se ostýcháme a přemítáme o tom, co cítíme. Tak začíná láska a to, co teď cítíme, je jen začátek.

Související články:
Om Tårar Vore Guld (12.05.2012)
En Sång Och En Saga (21.06.2006)

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.