The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Reklama

abba world revival

Soundman.cz - ozvučení, nahrávání, poradenství, akustická měření

Novinky

09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.

30.11.2014: Nové album BAO v roce 2015

Jsou to už dva roky, co vyšlo poslední CD skupiny Benny Anderssons Orkester, Tomten Har Åkt Hem. Nyní Benny potvrdil, že příští rok na jaře se BAO vrátí do nahrávacího studia. Vzhledem k značnému pracovnímu vytížení však skupina s největší pravděpodobností neuskuteční tradiční letní turné.
• archív novinek •

Galerie

Zkouska pred turne
zkouska
zobrazení: 2196
známka: 3.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Helen Sjöholm a Peter Jöback v novém muzikálu

Vydáno dne 07. 09. 2013 (1861 přečtení)
Původní představitelé dvou hlavních rolí v muzikálu Kristina Från Duvemåla se znovu sejdou na divadelních prknech.Livet Är En Schlager
(Život je šlágr) je nový švédský muzikál podle stejnojmenného filmu z roku 2000. Autorem scénáře byl Jonas Gardell, který teď společně s Fredrikem Kempe napsal i muzikál. Ústřední postavou je Mona, matka čtyř dětí, která žije nudný život se svým nezaměstnaným manželem. Je posedlá soutěží Melodifestivalen (švédské předkolo Eurovize). Řetězcem událostí dojde k tomu, že Mona prožije svůj sen a vystoupí na Melodifestivalen.

Když se o muzikálu poprvé začalo mluvit v březnu tohoto roku, bylo oznámeno, že Monu bude hrát Helen Sjöholm. Peter Jöback má podle nejnovějších informací hrát Candy Darlinga, transsexuálního bratra Mony.

Peter nahrál jednu píseň z muzikálu na své nové album I Love Musicals, které vychází příští týden. Jmenuje se Annars Vore Jag Inte Jag (Jinak bych nebyl sám sebou). Na albu se objeví i po jedné písni z muzikálů Chess a Kristina.

Helen vystoupila s písní Som Skapta För Varann  (Stvořeni jeden pro druhého) ve švédské televizi.

Muzikál by měl mít premiéru v září nebo říjnu 2014.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.joback.nu
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.