The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

ABBA World Revival - 28
ABBA World Revival
zobrazení: 2348
známka: 5.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

ABBA - The Official Photo Book

Vydáno dne 22. 09. 2013 (5089 přečtení)
Poprvé v historii vyjde rozsáhlá autorizovaná kniha zaměřená na soukromé životy a kariéru členů skupiny ABBA. Publikace, dříve inzerovaná pod názvem ABBA The Photo Album, vyjde v dubnu 2014 v několika verzích. 

ABBA – The Official Photo Book bude první autorizovanou oficiální fotografickou knihou o jedné z nejúspěšnějších popových skupin 20. století. ABBA prodala téměř 400 miliónů desek, v některých zemích překonala i skupinu Beatles a stále prodává každoročně milióny hudebních nosičů.


Poté, co Frida měla možnost projít si návrh knihy, prohlásila: „Jsem nadšená ze všech těch fotografií, z nichž některé vidím poprvé v životě. S touto knihou se vydáte na cestu vzpomínkami do minulosti.“


Na vzniku knihy plně spolupracovali všichni čtyři členové skupiny a přispěli předmluvou. Tato výjimečná kniha obsahuje přes 600 fotografií, z nichž více než stovka bude uveřejněna vůbec poprvé.


Uvidíme fotky z dob před vznikem skupiny i z období jejich největší slávy, nahlédneme i do sólových kariér členů po rozpadu skupiny a můžeme se těšit i na naprosto čerstvé záběry, nafocené během posledních pár měsíců.


Půjde o fotografie soukromé i od slavných fotografů, alternativní verze snímků použitých na obalech desek nebo záběry ze zákulisí velkých koncertních turné.


Základní edice knihy vyjde na jaře 2014 při příležitosti 40. výročí vítězství skupiny ABBA v soutěži Eurovize. Bude mít přes 400 stran a bude ve formátu klasické LP desky. Tištěná je na vysoce kvalitním matném fotografickém papíře a o její design se postará Patric Leo, který navrhoval design posledních desek Bennyho Anderssona.


V současné době si fanoušci z celého světa mohou předobjednat dvě různé sběratelské edice ABBA – The Official Photo Book.


První z nich nese název The Super Trouper Limited Edition. Bude limitována počtem 5000 kusů, vyjde ve zvláštním boxu, je číslovaná a podepsaná autory. Obsahuje navíc číslovaný fotografický výtisk ve vysoké kvalitě – alternativní foto z obalu desky Super Trouper o velikosti 21x30cm – dále 18 pohlednic (10x15cm) s exkluzivními a dosud neviděnými fotografiemi (ty lze objednat i samostatně). Oproti standardní verzi bude mít 40 stran navíc s fotografiemi z velkých koncertů skupiny. Kromě toho je součástí balení nový dokument na DVD, ABBA in Pictures, speciálně vytvořený pro limitovanou edici knihy. Poslední zvláštností této edice je 20 stran se jmény všech fanoušků, kteří si objednají limitovanou verzi do 15. prosince tohoto roku.


První čtyři kopie The Super Trouper Limited Edition jsou vyhrazené pro Agnethu, Fridu, Björna a Bennyho, kteří slavnostně obdrží své výtisky ihned po vydání.


Druhou limitovanou edicí je tzv. Deluxe Edition. Oproti výše zmíněné edici má pouze 20 bonusových stran s fotografiemi z koncertů, neobsahuje pohlednice ani výtisk alternativní fotografie z alba Super Trouper. Jinak má stejné výhody jako The Super Trouper Limited Edition. Limitována je počtem 10000 kusů celosvětově.

Všechny verze knihy lze objednat na www.pledgemusic.com/abba


 

 

 


[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.pledgemusic.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.