Celý svět tančí "Dancing Queen"

Autor: Josef <(at)>, Téma: O čem se píše..., Zdroj: Frau in spiegel.de, Vydáno dne: 06. 08. 2006

ABBA - Legenden, speciál časopisu Frau in spiegel

(Poznámka redakce, dá-li se nám tak říkat: Rádi bychom tímto uvítali na našem serveru dalšího váženého přispěvovatele, a sice Pepu z Českých Budějic).

Zajímavé vydání časopisu "Frau in spiegel"  vyšlo v edici Legendy 1. června 2006 jako Ausgabe Nr.11. Tento asi 100 stránkový sešit přináší známé i méně známé věci o členech populární skupiny ABBA. Nalezneme zde články jak z doby profesionálního vystupování, tak ze soukromí. Vše doplněno 150 velmi dobrými fotografiemi. Pro znalce možná nepřináší nic nového, ale pro fanoušky a sběratele určitě má svou cenu, zvláště stojí-li puhých 2,60 EUR. Poštovné přijde do ČR asi na 2,56 EUR. Poslední známá, takto realizovaná objednávka byla vyřízena do 5 dnů. Platí se až po dodání dle faktury, která přijde s časopisem převodem, z  kteréhokoliv bankovního účtu.


Navštívite-li webové stránky časopisu Frau in spiegel zjistíte v rubrice kontakty, že jdou objednávat i starší čísla (Bestellungen altere Ausgaben) na adrese: abo-service@guj.de. Znamená to, že ačkoliv  vydání bylo již 1. června, lze stále tento časopis objednat.