Agnetha na stockholmské derniéře Mamma Mia!

Autor: Michal <(at)>, Téma: O čem se píše..., Zdroj: www.epressen.se, Vydáno dne: 10. 01. 2007

Agnetha se objevila na posledním představení švédské verze muzikálu Mamma Mia! a dokonce se zúčastnila i oslavy, která následovala po představení. Björn a Benny byli též přítomni.

Agnetha Fältskog a Maud E MellströmPodle deníku Expressen "obvykle velmi plachá" Agnetha Fältskog přerušila na jednu noc své samotářství a společně s přáteli oslavila poslední stockholmské představení muzikálu Mamma Mia! Během večera si dokonce zazpívala duet s Tommym Körbergem. "Bylo to opravdu milé," řekla o tom Agnetha novinářům.
 
Slavnostní zakončení Mamma Mia! začalo ve stockholmském divadle Circus v neděli 7. ledna v 16:00, kdy se otevřela opona a skončilo dvě a tři čtvrtě hodiny poté. "Mám z toho dobrý pocit. Ale bylo by to mnohem smutnější, kdybychom se v květnu nestěhovali do Göteborgu. Bude tam hrát většina nynějšího ansámblu," prozradil Benny předtím, než zmizel na oslavu v Grand Hotelu.
 
V té chvíli byla Agnetha ještě pořád v divadle Circus. Prošla kolem autogramu chtivých fanoušků a zamávala jim z auta. Do poslední minuty nebylo jasné, jestli se na derniéře ukáže. Odmítla jet na výroční londýnské představení v roce 2004 (zúčastnili se ovšem Benny, Björn a Frida – pozn. red.) a nešla ani na oslavu následující po stockholmské premiéře. Takže hodně lidí bylo překvapeno, když se zúčastnila oslavy po derniéře. Agnetha také ochotně zapózovala fotografům společně s přítelkyní Maud E Mellström.

Na oslavě byla podávána večeře a šampaňské. Bylo proneseno několik proslovů na počest účinkujících i autorů muzikálu – Björna Ulvaeuse a Bennyho Anderssona. Vystoupilo i několik zpěváků. "Agnetha zazpívala duet s Tommym Körbergem," řekla Maud E Mellström novinářům, když společně s Agnethou o půl druhé ráno odcházely z oslavy. Agnetha byla s průběhem večera spokojená. "Tančili jsme a užívali si a bylo v tom hodně nostalgie," přiznala na odchodu.