Frida v pořadu Brisant

Autor: Michal <(at)>, Téma: O čem se píše..., Zdroj: www.abbamail.com, Vydáno dne: 31. 10. 2007

Při příležitosti premiéry Mamma Mia! v Berlíně poskytla Frida rozhovor pro časopis Bunte a vystoupila v televizní show Brisant, kde mimo jiné naznačila, že nové album je opravdu ve hře. Přečtěte si, co řekla, a držte palce :-)

"Jsem velice hrdá na to, že naše hudba pro lidi hodně znamená, a z dopisů, které dostávám, člověk vidí, že pro různé lidi je důležitá různým způsobem. Pokud třeba prožíváte v životě něco hrozného, vypadá to, že naše hudba přináší lidem štěstí. Na druhou stranu pokud právě pořádáte večírek, pustíte si Abbu prostě proto, že se při ní dobře tančí."

"Vím, že když jsme nahrávali naše poslední písničky, jako když jsme se s Bennym rozvedli, When All Is Said And Done pro mě v té době hodně znamenalo - protože přesně tak jsem se vlastně cítila a Björn v textu zachytil ten posun a emoční stránku našich životů velmi dobře."

"Hovořila jsem s Jonem Lordem z Deep Purple - jsme velice dobří přátelé a já jsem zpívala na jeho posledním albu jednu píseň, kterou pro mě napsal - a od té doby jsme to probírali a mluvili o tom a pořád se k tomu vracíme a mluvíme víc a víc o tom 'možná'!"

"Mojí naprostou posedlostí je teď právě moje jednoroční vnučka! Malá Elsa měla teď nedávno narozeniny. A moje koníčky? Mám spoustu zájmů - lyžování, golf a jsem blázen do přírody - chodím hodně ven a podnikám spoustu věcí!"

Alba Shine z roku 1984 a Djupa Andetag z roku 1996 dělí 12 let. Příští rok uplyne 12 let od Djupa Andetag... Že by nás Frida opět překvapila? :-)