ABBAMAIL končí!

Autor: Michal <(at)>, Téma: Novinky, Zdroj: www.abbamail.com, Vydáno dne: 28. 10. 2008

Jeden z nejvýznamnějších internetových zdrojů informací o skupině ABBA ukončil svou činnost.

Na původních stránkách ABBAMAIL, které byly pro tisíce fanoušků nezávislým zdrojem informací o skupině ABBA a všem, co se jí týká, si lze ode dneška přečíst pouze smutné prohlášení autorů tohoto webu:

"Prosím, vezměte na vědomí, že po 12 letech služby komunitě fanoušků skupiny ABBA ABBAMAIL končí. Obsah webu byl vymazán. Fórum, chatovací místnost a další služby ukončily svou činnost.

Protože švédská pobočka Universal Music podnikla proti ABBAMAIL v roce 2006 právní kroky a tím nám znemožnila pokrývat naše výdaje, celou organizaci ABBAMAIL dotovali mnoha tisíci dolary její majitelé. Ti si to však už déle nemohou dovolit.

Navíc po všem, co se během posledních pár let stalo a po téměř 35 letech života s Abbou se Graeme a Grant (tvůrci ABBAMAIL - pozn. red.)  nadále nepovažují za fanoušky skupiny ABBA. Vždycky budou milovat jejich hudbu a vzpomínat na to, jak byli součástí organizovaného fanouškovského světa, ale už nepociťují žádnou úctu nebo lásku ke členům skupiny ABBA, jejich pravé ruce Görel Hanser, jejich obchodním tahům a zejména k jejich obchodním partnerům - Universal Music.

Fanouškům a přátelům, kteří podporovali ABBAMAIL posledních 12 let - a zejména poslední dva roky - upřímně a srdečně děkujeme!"