Story Of A Heart - další nová píseň od Bennyho a Björna

Autor: Michal <(at)>, Téma: Novinky, Zdroj: www.abbasite.com, www.icethesite.com, news.bbc.co.uk, Vydáno dne: 12. 05. 2009

Po skladbě 2nd Best To None, kterou nazpívali zaměstnanci hotelu Rival, přicházejí Benny Andersson a Björn Ulvaeus s další popovou písní nazvanou Story Of A Heart.

Novou píseň autorského dua skupiny ABBA nazpívala tentokrát Helen Sjöholm a bude možné si ji poslechnout na stejnojmenném albu Bennyho skupiny The Benny Andersson Band (ve Švédsku známé jako Benny Anderssons Orkester - BAO), které vychází v Anglii už 6. července. Jde o kompilační album v angličtině, na kterém se objeví skladby z prvních tří alb BAO. Deska bude obsahovat celkem čtrnáct písní, převážně instrumentálních (např. Jehu nebo Glasgow Boogie), několika ovšem svůj hlas propůjčili Helen Sjöholm a Tommy Körberg. Nebude chybět kupříkladu anglická verze Du Är Min Man, která ve Švédsku sklízela obrovské úspěchy. Autorem textů ke všem písním je Björn Ulvaeus, který otextoval i švédské originály a slova teď přeložil do angličtiny. Dva dny před vydáním alba Story Of A Heart vystoupí BAO při příležitosti zahájení švédského předsednictví EU v londýnském parku Hampstead Heath.