Červen, měsíc BAO

Autor: Michal <(at)>, Téma: Novinky, Zdroj: www.icethesite.com, www.bokia.se, Vydáno dne: 09. 06. 2009

Bennyho skupina Benny Andersson Band, ve Švédsku známá jako Benny Anderssons Orkester, nám na tento měsíc připravila bohatou nadílku novinek.

Jako první vychází právě dnes nový singl Sommaren Du Fick, což není nic jiného než švédskojazyčná verze písně Story Of A Heart. Na singlu se objeví dvě verze - úplná a editovaná.

24. června se pak můžeme těšit na celé album - kompilaci nazvanou podle titulní písně, Story Of A Heart. Seznam skladeb najdete [zde]. Na švédské verzi bude navíc jako bonus právě píseň Sommaren Du Fick. Mezinárodní vydání alba je stanoveno na 6. července.

24. června by měl vyjít i osmdesátistránkový "zpěvník" nazvaný Benny Anderssons Orkester - Notalbum, který bude obsahovat noty pro 14 písní BAO v aranžmá pro klavír, vokál a akordeon. Seznam obsažených skladeb:

Cirkus Finemang / Det är vi ändå / Du frälste mig i sista stund / Du är min man / En dans på rosor / Fait accompli / Födelsedagsvals till Mona / För dig / Midnattsvals / Nu mår jag mycket bättre / Sommaren du fick / Sång från andra våningen / Upp till dig / Vår sista dans