Koncert písní skupiny ABBA v Londýně

Autor: Michal <(at)>, Téma: Novinky, Zdroj: www.bbc.co.uk, www.icethesite.com, Vydáno dne: 05. 07. 2009

BBC Radio 2 ve spolupráci s Bennym Anderssonem a Björnem Ulvaeusem uvede 13. září 2009 v londýnském Hyde Parku koncert na počest skupiny ABBA.

Na koncertě nazvaném "Thank You For The Music... A Celebration Of The Music Of ABBA" vystoupí plejáda hudebních hvězd s exkluzivním živým programem sestávajícím z nejznámějších písní jedné z největších popových skupin všech dob a dalších divadelních a folkových písní Bennyho a Björna ze současnosti.

Benny s Björnem ke koncertu řekli: " Velká Británie nás vždycky vítala s otevřenou náručí a tohle je snad ta největší pocta, jaké se může kterémukoliv skladateli dostat. Koncert věnovaný naší hudbě v londýnském Hyde Parku! Jsme nesmírně potěšeni a doufáme, že se k nám připojí tisíce posluchačů rádia Radio 2."

Lewis Carnie, programový ředitel Radio 2 říká: "Je skvělé, že můžeme tak úzce spolupracovat s Bennym a Björnem - dvěma skladateli, kteří vyprodukovali jedny z nejslavnějších popových písní vůbec. Bude to úžasná událost pro přátele a rodiny."

Vstupenky na koncert stojí 25 liber (při zakoupení sedmi lístků je osmý zdarma) a lze je získat buď telefonicky na čísle 0844 412 4630 nebo přes portál seetickets.com.

Seznam účinkujících a informace o vysílání koncertu budou oznámeny později.