Kristina v Carnegie Hall - kompletní obsazení

Autor: Michal <(at)>, Téma: Novinky, Zdroj: www.icethesite.com, Vydáno dne: 20. 08. 2009

Konečně bylo oznámeno obsazení rolí v koncertním provedení muzikálu Kristina Från Duvemåla, které se uskuteční 23. a 24. září v Carnegie Hall.

Nějaký čas už je známo, že Kristinu bude hrát nezapomenutelná Helen Sjöholm a jejího manžela Karl Oskara Russell Watson. V roli Ulriky se objeví Louise Pitre - zpěvačka, která ztvárnila v muzikálu Mamma Mia! na Broadwayi hlavní postavu Donny Sheridan (podle mnohých je to nejlepší představitelka této role vůbec) a za tuto roli bylo v roce 2002 nominována na cenu Tony. Roberta si zahraje Kevin Oderkirk, známý z broadwayské verze muzikálu Les Misérables.

Ve vedlejších rolích se objeví Derin Altay, Chris Bohannon, Jane Brockman, Walter Charles, Rebecca Eichenberger, Osborn Focht, Blythe Gruda, Liz Griffith, Joy Hermlyn, David Hess, Michael James Leslie, T. Doyle Leverett, Rob Lorey, Frank Mastrone, Raymond Jaramillo McLeod, Linda Mugleston, Jan Neuberger, Robert Ousley, Sal Sabella, Greg Stone, Jessica Vosk a Kathy Voytko.

Režie se ujme Lars Rudolfsson a padesátičlenný orchestr povede dirigent Paul Gemignani.

Vstupenky je stále možno zakoupit buď osobně v pokladně Carnegie Hall, telefonicky na čísle 212-247-7800 nebo přes web www.carnegiehall.org.