ABBAWORLD odstartuje v Londýně

Autor: Michal <(at)>, Téma: Novinky, Zdroj: www.icethesite.com, Vydáno dne: 12. 09. 2009

Putovní multimediální výstava ABBAWORLD bude mít světovou premiéru letos na podzim v cetru Londýna.

Tisková zpráva:

ABBAWORLD se zřejmě stane jednou z nejlákavějších atrakcí Londýna, neboť přivede fanoušky ke skupině blíž než kdykoliv předtím díky využití nejmodernějších technologií a uvedením dosud neznámých videozáznamů a upomínkových předmětů na 30000 čtverečních stopách.

Magnus Danielsson, ředitel společnosti Touring Exhibitions, která stojí za projektem oslavujícím legendární skupinu, se na premiéru těší: "Pokračujeme přesně podle plánu a našli jsme dokonalé místo pro světovou premiéru ABBAWORLD."

Přesné místo vybrané pro světovou premiéru ABBAWORLD se přísně tají, dokud neproběhnou všechny nezbytné přípravy. Je však známo, že jde o lokalitu někde v srdci londýnského West Endu v blízkosti hromadné dopravy a že splní nejvyšší očekávání fanoušků skupiny ABBA.

"Je na místě, že ABBAWORLD bude mít premiéru právě ve Spojeném Království - skupina zde měla víc No.1 singlů než kdekoliv jinde na světě. (to je zcestná informace - v Británii měla ABBA 9 No.1 singlů, např. v Irsku ale 12, v Belgii 16 a v Costa Rice dokonce 21 - pozn. red.) Jsem opravdu nadšený, že se můžu podílet na nečem, co už teď vyvolává obrovskou vlnu zájmu," říká Phil Bowdery, ředitel společnosti Touring for Live Nation, místní promotér projektu ABBAWORLD.

Podrobnosti o místě konání, premiéře, datum zahájení prodeje vstupenek a možnosti jejich zakoupení budou oznámeny později.

O projektu ABBAWORLD

ABBAWORLD je unikátní putovní výstava plná hudby, originálních kostýmů, historie, fotografií, nástrojů a nikdy předtím nevystavovaných upomínkových předmětů z dob největší slávy skupiny ABBA. ABBAWORLD je interaktivním zážitkem využívajícím nejmodernější technologie z oblasti zvuku, obrazu, multimédií a komunikace. Je to jediná výstava svého druhu a upomínkové předměty schválili přímo členové skupiny ABBA. Většinu z nich dodali exkluzivně členové legendárního kvarteta: Anni-Frid Lyngstad, Benny Andersson, Björn Ulvaeus a Agnetha Fältskog.