The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

ABBA World Revival - 28
ABBA World Revival
zobrazení: 2373
známka: 3.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Otevření ABBA - The Museum odloženo

Vydáno dne 12. 09. 2008 (4280 přečtení)
V tiskové zprávě z 11. září tvůrci stockholmského muzea skupiny ABBA oznámili, že zahájení provozu se opozdí.

Slavnostní otevření bylo původně naplánováno na 4. června 2009. Prodalo se již několik tisíc vstupenek, ale teď se ukázalo, že projekt bude mnohem komplikovanější, než se zdálo, a především renovace stoleté budovy Stora Tullhuset (Velkého celního skladu), v níž má muzeum sídlit, bude trvat déle, než se předpokládalo. To znamená, že nebude možné zahájit provoz muzea v roce 2009.

"Je lepší udělat takové rozhodnutí hned na začátku, i když je to smutná zpráva. Všichni jsme plni očekávání, ale teď je jasné, že nebudeme schopni otevřít muzeum 4. června, jak jsme původně zamýšleli. Proto musíme podniknout příslušné kroky, přehodnotit naše plány a otevřít se novým nápadům. Protože není pochyb, že ABBA muzeum bude, i když to může trvat déle, než jsme čekali," oznámil Ulf Westman, zakladatel ABBA - The Museum.

Jako první krok tohoto procesu se management muzea dohodl s majitelem Stora Tullhuset (Přístavy Města Stockholmu) na zrušení současné smlouvy. To dává příležitost hledat nová řešení a nechat v této fázi všechny dveře otevřené. Teprve se uvidí, jestli muzeum nakonec bude v původně zamýšlených prostorách Velkého celního skladu.

"Vytvořit muzeum skupiny ABBA je skvělá iniciativa, jak pro Stockholm, tak pro fanoušky Abby z celého světa. Pevně doufáme, že se najde řešení a muzeum se stane realitou a to pokud možno ve Stora Tullhuset," říká, Christel Wiman, generální ředitelka Přístavů Města Stockholmu.

Navzdory těmto špatným zprávám budoucnost muzea nevypadá nijak zle. Zájem o ABBA muzeum je po celém světě obrovský a noví investoři vstupují do tohoto projektu, což zajistí jeho budoucnost po finanční stránce. Není pochyb, že ABBA muzeum nakonec bude, jen jeho vybudování může trvat déle, než se předpokládalo.

Ti, kdo si už zakoupili vstupenky, mohou využít svého práva je vrátit a obdrží zpět své peníze v plné výši.

Pro více informací je možné kontaktovat zakladatele muzea, Ulfa Westmana buď e-mailem na ulf@abbamuseum.com nebo telefonicky na +46 70 496 40 20


Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.