The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

Raritni fotky ABBA - 5
.
zobrazení: 3962
známka: 2.25

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

O čem se píše...

ABBA podpořila SOS dětské vesničky

Vydáno dne 01. 05. 2012 (2459 přečtení)
Členové skupiny sponzorují rodinu v centrální Africe.

Všichni čtyři členové skupiny ABBA podle švédského deníku Dagens Industri spojili síly a podpořili organizaci SOS dětské vesničky. Společně se společnostmi Polar Music a Union Songs budou financovat výstavbu domova pro deset sirotků ve městě Bossangoa.

"Organizace SOS dětské vesničky má velmi seriózní a dlouhodobý přístup. Udělalo to na nás dojem a rozhodli jsme se, že by bylo pěkné mít ve vesničce vlastní dům," prozradil Björn. V centrální Africe nikdy nebyl, ale v souvislosti s výstavbou domu by rád poznal tuto zemi víc a možná ji v budoucnu i navštívil. "Bude těžké sem dostat všechny čtyři členy skupiny ABBA najednou. Nemluvili jsme o tom, ale rád bych to jednou udělal."

K otázce filosofie dárcovství soukromých financí na charitu Björn řekl: "Musíte si být jistí, že peníze jdou tam, kam mají. To nás přesvědčilo. Tenhle projekt bude realizován a je skutečný - a neprobíhá přes spoustu prostředníků, kteří si část prostředků rozeberou."


[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.abba-intermezzo.de
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.