The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Reklama

abba world revival

Soundman.cz - ozvučení, nahrávání, poradenství, akustická měření

Novinky

09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.

30.11.2014: Nové album BAO v roce 2015

Jsou to už dva roky, co vyšlo poslední CD skupiny Benny Anderssons Orkester, Tomten Har Åkt Hem. Nyní Benny potvrdil, že příští rok na jaře se BAO vrátí do nahrávacího studia. Vzhledem k značnému pracovnímu vytížení však skupina s největší pravděpodobností neuskuteční tradiční letní turné.
• archív novinek •

Galerie

.. - 20
..
zobrazení: 2645
známka: 3.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Agnetha Fältskog se vrací na hudební scénu

Vydáno dne 14. 03. 2013 (3223 přečtení)
Tento týden Agnetha zahájila první propagační aktivity ke svému novému albu, které vyjde už v květnu.

V pondělí 11. března vyšel první singl z nové desky. V Německu je to píseň The One Who Loves You Now, v ostatních zemích pak When You Really Loved Someone. K druhé zmiňované písni byl natočen videoklip, který je možné shlédnout na Agnetině zbrusu novém oficiálním webu. Tamtéž najdete i řadu fotografií a dalších informací k jejímu comebacku.
 
Album, nazvané jednoduše A vyjde 10. května 2013. Bude obsahovat celkem deset písní:
 
 1. The One Who Loves You Now
 2. When You Really Loved Someone
 3. Perfume In The Breeze
 4. I Was A Flower
 5. I Should've Followed You Home
 6. Past Forever
 7. Dance Your Pain Away
 8. Bubble
 9. Back On Your Radio
10. I Keep Them On The Floor Beside My Bed
 
I Should've Followed You Home je duet s Garym Barlowem z Take That. I Keep Them On The Floor Beside My Bed je zajímavá tím, že její spoluautorkou je sama Agnetha.
 
Agnetha mluvila o své nové desce ve stockholmském Grand Hotelu. Mimo jiné se zmínila o tom, jak se cítila, když poprvé vkročila do studia s producenty Jörgenem Elofssonem a Peterem Nordahlem: „Album samo o sobě mě nelekalo, ale měla jsem obavy ohledně svého hlasu. Nezpívala jsem tak strašně dlouho, takže mě napadalo, co budu dělat, jestli je najednou pryč?“
 
„Jedna z mých dobrých kamarádek má tohle celé na svědomí,“ vysvětluje Agnetha. „Zavolala mi a řekla mi, že Jörgen Elofsson a Peter Nordahl mi chtějí přehrát pár svých skladeb. Takže přišli ke mně a zahráli mi tři písně. A já jsem si jen pomyslela: 'Propána, u tohohle prostě musím být.' Měla jsem pocit, že to je přesně ta pravá výzva. Zeptala jsem se své dcery: 'Co si o tom myslíš?' A ona mi na to řekla: 'Měla by sis to pořádně rozmyslet. Celé to může začít zase od začátku.' Nahrávání bylo úžasné, ale člověk musí čelit tomu, že tyto nahrávky můžou mít následky i do budoucna.“
 
Agnetha poskytla telefonický rozhovor BBC News, exkluzivní rozhlasový rozhovor pro Lottu Bromé z P4 Extra a ve čtvrtek bude hostem ve skandinávské populární televizní show Skavlan, která se bude vysílat na SVT1 v pátek 15. března ve 21:00.
 
Album A je již možné předobjednat přes Bengans nebo ABBA Fanclub Shop.


[Akt. známka: 2,29 / Počet hlasů: 7] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.abba-intermezzo.de
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.