The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

.. - 13
..
zobrazení: 3486
známka: 3.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Weblinks sekce

A+B+B+F sólo     Audio, video
Blogy o ABBAě     Diskografie
Domácí odkazy     FANkluby
Kde nakoupit?     Obrázkové galerie
Odkazy mimo     Příbuzní umělci
Revivaly aneb Tribute bandy     Životopisné stránky

Gemini na Wikipedii - Základní informace o skupině Gemini, se kterou Benny s Björnem spolupracovali v druhé polovině 80. let

Helen Sjöholm - The Official Fansite - Oficiální stránky jedné z nejlepších švédských zpěvaček. Helen zpívá v BAO a ztvárnila hlavní role v muzikálech Kristina Från Duvemåla a Chess på Svenska.

Nanne - Oficiální stránky Bennyho snachy Nanne Grönvall, členky skupiny One More Time

Peter Jöback – An Unofficial Home Page - Neoficiální stránky Petera Jöbacka v angličtině. Představitel Roberta v muzikálu Kristina Från Duvemåla.

Ted Gärdestad na Wikipedii - Stránka T. Gärdestada na Wikipedii

Ted Gärdestad Society - Jeden z "nejpříbuznějších" zpěváků, na jeho prvních albech spolupracovali všichni čtyři členové skupiny ABBA. Zde jedna z mála jeho stránek - biografie, texty, fotogalerie a další.

Tomas Ledin - Showtime - Zeť Stiga Andersona, doprovodný zpěvák na turné 1979 - 80, spolupracoval s Agnethou i Fridou během jejich sólových kariér

Tommy Körberg - Officiell Hemsida - Oficiální stránky zpěváka BAO a představitele jedné z hlavních postav v muzikálu Chess

Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.