The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

. - 12
.
zobrazení: 3358
známka: 3.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Hudba a texty

Texty na The ABBA Wonder

Vydáno dne 04. 06. 2006 (3364 přečtení)
Další informace o nové rubrice na těchto stránkách.

Jak už Honza upozornil, byla zavedena nová rubrika Hudba a texty, kde by se postupně měly objevit původní texty všech písní od ABBY a, pokud se zadaří, i velká část sólových projektů jednotlivých členů. Bohužel systém se chová trochu jinak, než jsem předpokládal, takže se nám asi nepodaří dosáhnout abecedního pořadí zařazených textů. Vzhledem k tomu, že jich bude docela hodně, dokážu si představit, že ta složka bude hodně nepřehledná (lidově řečeno bude v tom pěknej maglajz... :-)).
 
Nicméně nezoufejte, tyto stránky jsou vybaveny něčím tak geniálním, jako je vyhledávání - ano, jistě jste si už všimli - je to na hlavní stránce v hlavním menu poslední položka "Rozšířené hledání". Už jsem to prubnul a funguje to docela pěkně. Pokud víte název hledané písně nebo aspoň jeho část, nebude vůbec žádný problém – stačí omezit vyhledávání na titulek. Pokud byste si náhodou chtěli vyhledat texty k celému albu, vyhledávejte podle úvodního textu. Vyhledávač se chová naprosto standardně – tzn. pokud napíšete jako hledané slovo Ring, najde nejen album Ring Ring, ale taky např. Agnethino „My ColouRING Book“, ale to snad nikoho neodradí. Navíc se tohoto jevu lehce zbavíte, když dáte hledaný text do uvozovek („Ring Ring“). Trochu potíž nastane u písniček, které se na řadovkách neobjevily – lze hledat např. podle roku vydání, i když to není úplně optimální.
 
Co se týče sólovek, budu se snažit (vzhledem k pestrosti projektů) víc zapojit databázi klíčových slov, takže pak by snad mělo fungovat to, že když zadáte jako klíčové slovo třeba „Frida“, najde vám to všechny texty právě od ní (teda upřímně v to doufám ;-)).
 
Tak, to by bylo asi všechno, co jsem chtěl ohledně této novinky sdělit. Snad to bude všem k užitku. Pokud máte nějaké nápady, připomínky, zjistíte, že některý text chybí a nebo si prostě myslíte, že to je celé úplná blbost a máme se na to vykašlat, tak to jednoduše řekněte např. hned tady pomocí komentářů. Díky :-)


[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.