The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

.. - 4
..
zobrazení: 3121
známka: 5.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

O čem se píše...

Björn zvažuje uvedení muzikálu o životě Anni-Frid

Vydáno dne 17. 06. 2006 (2661 přečtení)
Tenhle článek jsem nedávno našel na Internetu. Přijde mi to hodně nepravděpodobné, zavání to bulvárem, ale posuďte sami.

___________________________________________________________
 
Bývalý člen skupiny ABBA Björn Ulvaeus chce napsat nový muzikál postavený na životním příběhu své bývalé kolegyně ze skupiny, Anni‑Frid Lyngstad. Textař a skladatel věří, že Fridina přeměna z malého sirotka v princeznu je jako dělaná pro převedení do divadelní podoby.
 
„Z nás čtyřech právě ona měla nejdramatičtější život. Je to klasický příběh 'od bídy k bohatství.‘ Nejdřív vyrůstala jako sirotek a pak vyšlo najevo, že se narodila jako výsledek 'Lebensborn' programu“, řekl údajně Ulvaeus časopisu The Mirror.
 
Během německé okupace Norska za druhé světové války byli němečtí důstojníci pobízeni k tomu, aby navazovali vztahy s místními „rasově vyhovujícími“ ženami, přiváděli je do jiného stavu a šířili tak árijskou „vládnoucí rasu“ (blond vlasy, modré oči).
 
Po předčasné smrti Fridiny matky krátce po válce v roce 1945 se její výchovy ujala babička a společně se odstěhovaly do Švédska. Anni‑Frid věřila, že její otec zemřel ve válce, dokud její skutečný původ nebyl odhalen německým časopisem v roce 1977.
 
„Její německý otec se našel a uskutečnilo se rozpačité rodinné setkání. V roce 1992 se provdala za německého prince Ruzzo Ruesse von Plauten, svého třetího manžela. Ruzzo zemřel v roce 1999 na rakovinu, ale Anni‑Frid je stále nositelkou titulu Její Výsost“, dodal Ulvaeus.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: http://in.news.yahoo.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.