The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

... - 8
...
zobrazení: 3042
známka: 3.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

O čem se píše...

Celý svět tančí "Dancing Queen"

Vydáno dne 06. 08. 2006 (2123 přečtení)
ABBA - Legenden, speciál časopisu Frau in spiegel

(Poznámka redakce, dá-li se nám tak říkat: Rádi bychom tímto uvítali na našem serveru dalšího váženého přispěvovatele, a sice Pepu z Českých Budějic).

Zajímavé vydání časopisu "Frau in spiegel"  vyšlo v edici Legendy 1. června 2006 jako Ausgabe Nr.11. Tento asi 100 stránkový sešit přináší známé i méně známé věci o členech populární skupiny ABBA. Nalezneme zde články jak z doby profesionálního vystupování, tak ze soukromí. Vše doplněno 150 velmi dobrými fotografiemi. Pro znalce možná nepřináší nic nového, ale pro fanoušky a sběratele určitě má svou cenu, zvláště stojí-li puhých 2,60 EUR. Poštovné přijde do ČR asi na 2,56 EUR. Poslední známá, takto realizovaná objednávka byla vyřízena do 5 dnů. Platí se až po dodání dle faktury, která přijde s časopisem převodem, z  kteréhokoliv bankovního účtu.


Navštívite-li webové stránky časopisu Frau in spiegel zjistíte v rubrice kontakty, že jdou objednávat i starší čísla (Bestellungen altere Ausgaben) na adrese: abo-service@guj.de. Znamená to, že ačkoliv  vydání bylo již 1. června, lze stále tento časopis objednat.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

| Autor: Josef | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Frau in spiegel.de
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.