The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

. - 10
.
zobrazení: 3585
známka: 2.33

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

O čem se píše...

5. rok Mamma Mia! na Broadwayi

Vydáno dne 24. 08. 2006 (2259 přečtení)
18. října oslaví newyorská produkce Mamma Mia! páté výročí uvedení muzikálu v broadwayském divadle Cadillac Winter Garden.

Jubilejní představení se hraje od 19:00 a následovat bude oslava. V hlavních rolích se objeví Leah Hocking jako Donna Sheridan, Carey Anderson jako Sophie Sheridan a Andy Kelso jako Sky. Veškerý výdělek z představení bude věnován fondu Phyllis Newman Women’s Health Initiative, který je zaměřen na pomoc ženám zaměstnaným v průmyslu ve smyslu zlepšení přístupu ke zdravotní péči.
 
Mamma Mia! stojí na písních skupiny ABBA a vypráví příběh Sophie Sheridan – mladé dívky, která doufá, že pozná svéhoLeah Hocking  otce. Na svou svatbu na řeckém ostrově pozve tři muže, kteří se před dvaceti lety na tomtéž ostrově setkali s její matkou Donnou.
 
Hudba i texty muzikálu jsou dílem Benny Anderssona a Björna Ulvaeuse (a texty částečně i Stiga Andersona – pozn. red.), scénář napsala Catherine Johnson, režii má na starosti Phyllida Lloyd a choreografii Anthony Van Laast. Muzikál se hraje v newyorském divadle Winter Garden na Broadwayi č.p. 1634.
 
Při příležitosti 5. výročí muzikálu vyjde také v USA a v Kanadě kniha „Mamma Mia! How Can I Resist You?“, postavená na vzpomínkách členů skupiny ABBA Benny Anderssona a Björna Ulvaeuse a producentky Mamma Mia! Judy Craymer. Kniha se věnuje vzniku muzikálu a jeho cestě k mezinárodní slávě a obsahuje spoustu fotografií ze soukromých archivů členů skupiny ABBA i tvůrců muzikálu.

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.playbill.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.