The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

. - 15
.
zobrazení: 3267
známka: 5.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

ABBA - Number Ones

Vydáno dne 23. 10. 2006 (2307 přečtení)
Další kompilace na obzoru?

Už několik týdnů se objevují informace o tom, že Universal plánuje vypustit na předvánoční trh nové CD a DVD z edice nazvané "Number Ones" (dříve pod stejným názvem vyšly podobně koncipované bestofky Beatles, Elvise Presleyho a Michaela Jacksona). V současné době už je dokonce možné si v mnohých internetových obchodech tuto kompilaci předobjednat (měla by údajně vyjít 22. listopadu). Zajímavé ovšem je, že oficiální stránky ABBA - The Site, provozované švédskou pobočkou Universal Music, zarytě mlčí. O tracklistu CD i DVD se živě spekuluje, na počátku se dokonce objevily zprávy o novém animovaném klipu k As Good As New, které ovšem Universal popřel. Pro nás je podstatné, že CD verze nepřinese pravděpodobně vůbec nic nového. DVD by snad mohlo být zajímavější, mluví se o různých bonusech v podobě televizních vystoupení typu Top Of The Pops, Late Late Breakfast Show apod. Musíme si ovšem počkat na oficiální prohlášení představitelů Universal Music. Snad s ním už nebudou dlouho otálet...


[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.