The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

Raritni fotky ABBA - 4
.
zobrazení: 3784
známka: 3.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Mamma Mia v Moskvě

Vydáno dne 30. 10. 2006 (2512 přečtení)
Víte, že... ...v sobotu 14.10.2006 byla v Moskvě skvělá premiéra muzikálu Mamma Mia ?

Premiéry se zúčastnili m.j. i Frída a Bjorn, kteří tam pobyli od začátku až do konce. Stojící publikum vítalo tyto dva členy skupiny ABBA obrovským aplausem, který doprovázel každý akt a závěrem vyvrcholil v ohnivé ovace. Byla oceněna dokonalá choreografie, výborné ozvučení, zázračný zpěv. Bjorn prohlásil směrem k souboru : je podivuhodné, vy jste vykonali skoro nemožné.  Děkuji vám i publiku za nezapomenutelnou noc v Moskvě. Frída žertem prohlásila, že už viděla mnoho představení Mamma Mia, ale poprvé byly na takovém, kde nerozuměla ani slovo. Jediné ruské slovo, které zná je prý jen Da, (Ano). Frída dokonce v Rusku zazpívala Happy Birthday pro autorku muzikálu Catherine Johnson a s ní celý soubor a následně i publikum. Poslední tóny zanikly v dlouhém, nekonečném aplausu. Premiéry se zúčastnili i takové celebrity a sportovní legendy jako hokejisté Vladislav Treťjak a Pavel Bure, krasobruslařka Irina Rodninová nebo starosrta Moskvy Jurij Lužkov. 

Dočkáme se také ?


[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

| Autor: Josef | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.