The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

ABBA World Revival - 18
ABBA World Revival
zobrazení: 2582
známka: 3.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

O čem se píše...

ABBA, bulvár a televize

Vydáno dne 14. 11. 2006 (2220 přečtení)
Námluvy Robbieho Williamse, Maddony a skupiny ABBA resp. Frídy s Agnethou se asi nekonají...

Jak uveřejnil švédský deník  "AFTONBLADET"  opět rozbouřené vody kolem skupiny ABBA jsou pouhou (jak jinak) novínářskou kachnou, založenou na zavádějících spekulacích. Vznikly pravděpodobně na základě odpovědí Frídy a Björna na otázku o kom si myslí, že by byl svým stylem vhodným typem na coververze písní ABBA-y. Mezi jmenovanými byl m.j. Paul Anka, Stevie Wonder, U2, Stones a Robie Williams. V tomto duchu pospojované další souvislosti  ABBA, Madonna a Gimmi,gimmi, gimmi už daly  vzniknout fámě o budoucí spolupráci. Odpovědí na tuto fámu bylo vyjádření kdysi pravé ruky skupiny ABBA, Görel Hanser, která po přečtení těchto zpráv jednoduše zavolala Frídě a ta ji řekla, že nic z toho není pravda.


Görel Hanser je asi poslední komu zazpívala kompletní ABBA (u příležitosti jejích 50. narozenin).  Kdo chce, ale vidět  ABBA-u v plné palbě pohromadě, může tak učinit v noci ze 24. na 25.11. od 00,05 na německé televizi ZDF, která na četná přání fanoušků opakuje dvouhodinový pořad  ZDF - Kultnacht, ABBA. Aby nezůstalo jen u tohoto pořadu je již známo, že o vánocích 25.12. od 20,15 hod. bude na programu rovněž německé tel. stanice MDR  pořad věnovaný skupině ABBA, Poplegendy. Čili kdo má satelit natočený na družici ASTRA (většina v ČR)...


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5

| Autor: Josef | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Aftonbladet, ZDF
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.