The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

ABBA World Revival - 30
ABBA World Revival
zobrazení: 2338
známka: 5.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Koncerty na počest Bennyho

Vydáno dne 25. 12. 2006 (2835 přečtení)
Už i ve Švédsku si asi uvědomují, že Benny je národní poklad :-)

V koncertním sále Berwaldhallen ve Stockolmu se v únoru 2007 odehrají čtyři koncerty (po jednom 8. a 10. února, dva 9. února) nazvané "Hyllning till Benny" (Hold Bennymu). Zazní hudba od počátků Hep Stars až po muzikál Kristina Från Duvemåla v podání Švédského rozhlasového symfonického orchestru dirigovaného Andersem Berglundem, sboru Maria Magdalenas Motettkör, sólistů Anderse Glenmarka, Freda Johanssona, Josefin Nilsson, Helen Jonason a různých folkových zpěváků. Podle serveru www.ticnet.se je sobotní koncert vyprodán a na ostatní je volných už jen pár posledních lístků. Takže kdo chcete jet, neváhejte ;-))


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.abbamail.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.