The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

ABBA World Revival - 30
ABBA World Revival
zobrazení: 2330
známka: 5.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Nanne Grönvall je zpátky

Vydáno dne 29. 12. 2006 (3067 přečtení)
Po vážné nemoci se Nanne vrací do světel reflektorů.

Podle oficiálních stránek www.nanne.se Nanne chystá nové album, které by mělo vyjít někdy na přelomu února a března příštího roku. Prvním singlem bude píseň "Jag Måste Kyssa Dig" (Musím Tě políbit), se kterou bude Nanne také soutěžit v Melodifestivalen, švédském předkole Eurovize. Zazpívá ji premiérově ve třetím semifinále 17. února 2007.

Hudbu složila Nanne společně s manželem Petrem, text napsala Ingela Forsman. Nanne novinářům řekla: "Je to popová píseň s typickým 'Nanne-zvukem' - trochu jako Avundsjuk nebo Håll Om Mig, ale rozhodně to není jejich kopie. Je to zábavná písnička." Pokud Nanne v Melodifestivalen zvítězí, bude reprezentovat Švédsko na Eurovizi 2007 v Helsinkách.

Začátkem prosince byla ve Stockholmu Nanne zvolena Umělkyní roku. Předseda Stallbröderna (společnost, která ocenění "Umělec roku" uděluje) zdůvodnil volbu takto: "Nanne ukázala velkou sílu, když hrála hlavní roli v muzikálu Sweet charity i v době, kdy se zotavovala z chemoterapie. Na scéně je 95% času a už to samo o sobě si zaslouží ocenění."

S souvislosti se soutěží Eurovize byla Nanne ze stejných důvodů nominována i na cenu "Previous Participant Of The Year" (Účastník loňského kola).


[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.nanne.se, www.esctoday.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.