The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

ABBA World Revival - 8
ABBA World Revival
zobrazení: 3242
známka: 3.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

O čem se píše...

Agnetha na stockholmské derniéře Mamma Mia!

Vydáno dne 10. 01. 2007 (6628 přečtení)
Agnetha se objevila na posledním představení švédské verze muzikálu Mamma Mia! a dokonce se zúčastnila i oslavy, která následovala po představení. Björn a Benny byli též přítomni.

Agnetha Fältskog a Maud E MellströmPodle deníku Expressen "obvykle velmi plachá" Agnetha Fältskog přerušila na jednu noc své samotářství a společně s přáteli oslavila poslední stockholmské představení muzikálu Mamma Mia! Během večera si dokonce zazpívala duet s Tommym Körbergem. "Bylo to opravdu milé," řekla o tom Agnetha novinářům.
 
Slavnostní zakončení Mamma Mia! začalo ve stockholmském divadle Circus v neděli 7. ledna v 16:00, kdy se otevřela opona a skončilo dvě a tři čtvrtě hodiny poté. "Mám z toho dobrý pocit. Ale bylo by to mnohem smutnější, kdybychom se v květnu nestěhovali do Göteborgu. Bude tam hrát většina nynějšího ansámblu," prozradil Benny předtím, než zmizel na oslavu v Grand Hotelu.
 
V té chvíli byla Agnetha ještě pořád v divadle Circus. Prošla kolem autogramu chtivých fanoušků a zamávala jim z auta. Do poslední minuty nebylo jasné, jestli se na derniéře ukáže. Odmítla jet na výroční londýnské představení v roce 2004 (zúčastnili se ovšem Benny, Björn a Frida – pozn. red.) a nešla ani na oslavu následující po stockholmské premiéře. Takže hodně lidí bylo překvapeno, když se zúčastnila oslavy po derniéře. Agnetha také ochotně zapózovala fotografům společně s přítelkyní Maud E Mellström.

Na oslavě byla podávána večeře a šampaňské. Bylo proneseno několik proslovů na počest účinkujících i autorů muzikálu – Björna Ulvaeuse a Bennyho Anderssona. Vystoupilo i několik zpěváků. "Agnetha zazpívala duet s Tommym Körbergem," řekla Maud E Mellström novinářům, když společně s Agnethou o půl druhé ráno odcházely z oslavy. Agnetha byla s průběhem večera spokojená. "Tančili jsme a užívali si a bylo v tom hodně nostalgie," přiznala na odchodu.

[Akt. známka: 2,33 / Počet hlasů: 15] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 11 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.epressen.se
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.