The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

. - 14
.
zobrazení: 2894
známka: 5.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

ABBA opět v televizi...

Vydáno dne 02. 02. 2007 (2270 přečtení)
Němci zkrátka můžou ABBA-u pořád.

Během Vánoc nabídly některé německé TV stanice svým divákům skupinu ABBA několikrát včetně filmu ABBA The Movie a dokumentu natočeného k 30.výročí vítězství v ceně Eurovize. Sotva měsíc po této nadílce přichází další německá satelitní TV stanice "Super RTL" s hodinovým pořadem ABBA - Alle Hits, ve kterém se pokusí hledat 20 největších hitů skupiny. Jedná se samozřejmě o reprízu, ale o žádanosti,  resp. oblíbenosti skupiny ABBA v Německu svědčí i to, že je zařazena  téměř do hlavního vysílacího času. Pořad bude vysílán v pondělí 5.2.2007 od 21,15 hodin.

Oblíbenost skupiny je jistě dána tím, že ABBA v minulosti v německé televizi často vystupovala a pořady Muzikladen nebo Disco nejsou třeba představovat. Videoklipy z těchto pořadů tvoří vlastně základ všech dalších pořád. Bohužel v Čechách to nemá ABBA s popularitou tak snadné, o čemž svědčí fakt, že při nedávno vyhlášené anketě o nejlepší zahraniční hudební film na serveru Seznam.cz (novinky) po ABBA-ě nikdo ani nevzdechl. Nevadilo ani tak, že nebyla nominována do nasazené 25, ale spíše to, že o ni, byť v poněkud pokleslé diskuzi, nikdo ani nezavadil. Ne, že by film "ABBA The Movie" byl něco zvláštního, ale kam se poděla přízeň ke skupině s 350 mil. prodaných alb ? Asi do toho Německa...


[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5

| Autor: Josef | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: program TV Super RTL
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.