The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

ABBA World Revival - 7
ABBA World Revival
zobrazení: 3039
známka: 5.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Pierce Brosnan v Mamma Mia

Vydáno dne 09. 03. 2007 (2689 přečtení)
Po Meryl Streepové podepsala spolupráci na filmové verzi úspěšného muzikálu další hvězda.

Představitel Jamese Bonda, irský herec Pierce Brosnan, údajně kývl na roli Sama, jednoho ze tří potenciálních otců Sophie (kterou má podle nejnovějších zpráv hrát Amanda Seyfried). Podle časopisu Daily Variety si Brosnan nemohl nechat ujít příležitost zahrát si po boku Meryl Streep, s níž by si měl ve filmu zazpívat duet. „Řekl jsem ano prakticky ihned, protože to znamenalo spolupráci s Meryl Streep,“ prozradil v rozhovoru pro tento časopis. „Za druhé jsem viděl muzikál společně s rodinou v Londýně a připadal mi tak úžasně pozitivní a plný radosti a perfektně zasazený do 70. let,“ dodal. „Bude to vzrušující – mít možnost odjet, trávit čas s Meryl na řeckém ostrově a zpívat přitom písně ABBA.“
 
Muzikál Mamma Mia se od své premiéry v Londýně v roce 1999 hrál ve více než 140 městech po celém světě, vydělal přes dvě miliardy dolarů a je tak jedním z nejúspěšnějších muzikálů všech dob. Hvězdně obsazenou filmovou verzi bude režírovat Phyllida Lloyd, role výkonných producentů se chopili Benny Andersson, Björn Ulvaeus a Tom Hanks. Natáčení začne 25. června v Londýně.

[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.comingsoon.net, www.hollywoodreporter.com, rds.yahoo.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.