The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

Raritni fotky ABBA - 4
.
zobrazení: 3721
známka: 3.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Filmová Mamma Mia! - obsazení rolí

Vydáno dne 15. 04. 2007 (3751 přečtení)
Deník UK Daily Mail odhalil v článku z 13. dubna jména dalších herců/zpěváků, kteří se objeví v hlavních rolích filmové verze muzikálu Mamma Mia!, která se bude natáčet co nevidět.

Vedle Meryl Streep a Pierce Brosnana zmiňuje článek Colina Firtha a Stellana Skarsgarda, kteří by měli hrát další dva potenciální otce Sophie - Harryho a Billa. Julie Walters a Christine Baranski budou sekundovat Meryl Streepové v rolích jejích dvou nejlepších přítelkyň a bývalých kolegyň z kapely Donna and The Dynamos - Rosie a Tanyi. A konečně Amanda Seyfried a Dominic Cooper ztvární snoubenecký pár - Sophie a Skye.

Herci už zkoušejí své pěvecké party a koncem měsíce budou v Londýně nahrávat soundtrack k filmu, který se bude natáčet v červnu v Londýně a později i  přímo v Řecku. Tři písně z divadelní verze - Thank You For The Music, Under Attack a Knowing Me, Knowing You - budou z filmu vypuštěny, naproti tomu přibude When All Is Said And Done.


[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.abbamail.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.