The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

ABBA World Revival - Pecínov
ABBA World Revival v Pecínově
zobrazení: 7239
známka: 1.69

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Benny Andersson královským akademikem

Vydáno dne 13. 05. 2007 (2474 přečtení)
Po několikerých neúspěšných nominacích v minulých letech byl Benny konečně přijat do Švédské královské hudební akademie.

Benny Andersson, který v roce 2002 získal čestný titul profesor, byl již několikrát navrhován na přijetí do Švédské královské hudební akademie. Někteří byli stále striktně proti, ale minulý týden byli nakonec přehlasováni většinou. Jak informoval švédský deník Svenska Dagbladet, Benny byl do akademie oficiálně přijat 9. května spolu s dalšími pěti umělci. Byli jimi Susanne Rydén, Lena Willemark, Henrik Strindberg, Fredrik Ullén a maďarský skladatel a dirigent Peter Eötvös.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.svd.se
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.